Czy Detoxic pomoże na pasożyty? Jak się ich pozbyć?

lek na pasożyty

O Detoxicu zrobiło się głośno głównie za sprawą reklamy, która wychwalała cudowne tabletki, po których ponoć wszystkie pasożyty rozpływały się bez śladu. Ponieważ to jeden z nielicznych preparatów dedykowanych na wspomaganie leczenia pasożytów postanowiliśmy podjeść pozytywnie do tej reklamy i dać mu szansę.

Co to jest Detoxic?

Detoxic, to ziołowy produkt w postaci tabletek, zalecany w celu pozbycia się pasożytów z organizmu. W opakowaniu jest 20 tabletek, co oznacza, że kurację można prowadzić maksymalnie 20 dni. Zatem można przyjąć, że ilość tabletek jest wystarczająca.

Czy nadaje się do leczenia pasożytów?

Producent podaje, że głównymi składnikami produktu są zioła i że mają znaczący wpływ w w przypadku zarażenia pasożytami.
Centuria pospolita - inaczej tysiącznik pospolity w Polsce w stanie naturalnym jest pod częściową ochroną, w związku z tym w celach leczniczych wykorzystuje się centurię pochodzącą z upraw. W ziołolecznictwie wykorzystuje się łodygi centurii wraz z liśćmi. Ziele centurii zawiera m.in. alkaloidy, flawonoidy, substancje żywicowe, olejek eteryczny, cukry i sole mineralne, wśród których najwięcej jest związków magnezu. Centuria znalazła zastosowanie w leczeniu schorzeń żołądkowych, takich jak bezkwaśność, nieżyt żołądka, brak łaknienia, niestrawność, wzdęcia, zgaga. Prawdopodobnie znalazła się w składzie Detoxicu za sprawą  pobudzani wydzielanie śliny przez podrażnienie nerwów smakowych, których zakończenia znajdują się w kubkach smakowych. Ponoć aktywizuje pracę wątroby i poprawia przepływ żółci w drogach żółciowych. Poleca się ją także pacjentom po ciężkich chorobach wyniszczających organizm i po operacjach.
https://www.wymarzonyogrod.pl/zakladanie-ogrodu/ogrodek-ziolowy/centuria-pospolita-wlasciwosci-i-zastosowanie-centurii,136_3160.html

Czapetka pachnąca - stosowana wewnętrznie ma właściwości bakteriobójcze, znieczulające oraz antywirusowe. Działa przeciwzapalnie, ułatwia trawienie, działa dezynfekująco, pobudzająco i rozkurczowo. Pomaga na stan zapalny gardła, jamy ustnej. Może być stosowany na trądzik, stłuczenia, skaleczenia, oparzenia, jako środek przeciwbólowy. Pomaga również przy wymiotach, biegunce, wzdęciach, skurczach i pasożytach przewodu pokarmowego.
http://zielonyklub.pl/gozdzikowiec-korzenny-syzygium-aromaticum.html

Krwawnik pospolity - jest rośliną leczniczą. Surowcem zielarskim są kwiaty i ziele. Zawiera garbniki, kwas mrówkowy, kwas octowy, kwas izowalerianowy, glikozyd achilleinę, sole mineralne, cholinę, flawonoidy oraz olejek eteryczny. Krwawnik działa przeciwzapalnie, przeciwkrwotocznie, bakteriostatycznie i słabo przeciwskurczowo. Pobudza również czynności wydzielnicze przewodu pokarmowego, wzmaga wydzielanie soków trawiennych i żółci. Krwawnik stosuje się głównie w zaburzeniach żołądkowo-jelitowych.
http://rosliny.urzadzamy.pl/baza-roslin/ziola/krwawnik-pospolity,15_919/

Oceniając skład, można przyjąć, że Detoxic ma działanie, które wpływa na pozbycie się pasożytów z organizmu. Dzieje się tak za sprawą właściwości wspomagających wydzielani żółci czy działanie dezynfekującego na przewód pokarmowy.
Jest to, bez wątpienia, lepsza metoda radzenia sobie z pasożytami niż popijanie herbatki z pokrzywy. Osoby, które kupiły ten produkt twierdzą, że kolejne badania wykazały brak przeciwciał na obecność pasożytów. Jednak jest też pewna liczba klientów, którzy krytykują sposób dostawy takie jak; pogięte opakowanie, brak polskiej instrukcji w niektórych wersjach produktu.

Na tym etapie wiedzy - rekomendujemy Detoxic na wspomaganie leczenia zarażenia pasożytami.

Gdzie kupić Detoxic na pasożyty?

Na razie Detoxic dostępny jest w sprzedaży internetowej i kosztuje około 200 zł. Dobra wiadomość jest taka, że płaci się dopiero przy odbiorze produktu i jeśli ktoś jest nieufny, może nawet sprawdzić zawartość przesyłki, zanim za nią zapłaci. Powodzenia!

Pod tym linkiem Detoxic w promocji >


Nazwy: detoxik, detoxic, detoksik. Efekty stosowania suplementu nie są zawsze takie same i mogą się różnić od tych przedstawianych na stronie. Prezentowany środek (detoxic) nie jest lekiem, jest suplementem. W przypadku kłopotów ze zdrowiem, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Informacje o produkcie pochodzą z Wikipedii i strony producenta. Treści zawarte w niniejszym serwisie nie stanowią jakiejkolwiek porady, w tym zdrowotnej ani dietetycznej, a podmiot nie ponosi odpowiedzialności za skutki zastosowania się do treści zawartych w serwisie.
Czy Detoxic pomoże na pasożyty? Jak się ich pozbyć? Czy Detoxic pomoże na pasożyty? Jak się ich pozbyć? Reviewed by Blogger on 12:01 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.